„Słowik” - wyjątkowa architektura i design wśród dolnośląskich domów Seniora

„Rezydencja Senioralna Słowik” to miejsce na mapie domów Seniora w województwie dolnośląskim, o wyjątkowej architekturze i wnętrzach. Dom powstał w czasach, gdy Dolny Śląsk był regionem poza granicami Polski. Zanim został przystosowany do potrzeb prywatnego domu Seniora, jakim jest obecnie „Rezydencja Senioralna Słowik”, przeszedł rozbudowę i gruntowną przebudowę budynku.

Każdy szczegół w pokoju, czy pozostałych przestrzeniach „Słowika” był pieczołowicie planowany pod względem praktyczności, oraz estetyki. Twórcy tej pięknej „Rezydencji” brali przede wszystkim pod uwagę to, że miejsce musi spełniać oczekiwania Starszych, których kondycja fizyczna i stan zdrowia, najpewniej będą mocno zróżnicowane.

Dlatego dom Seniora „Słowik” został zaprojektowany tak, by był najbardziej odpowiednim miejscem dla wszystkich Podopiecznych, a jednocześnie właściwy dla każdego Seniora z osobna.

Dolnośląskie prywatne domy Seniora muszą stawiać na jakość

Zasadniczym założeniem, które w naszym odczuciu musi cechować prywatne domy Seniora jest stworzenie miejsca, które będzie z jednej strony przypominało dom rodzinny i atmosferę, którą Seniorzy w nim tworzyli, a z drugiej strony luksusem, na jaki zasługują.

Prywatny dom Seniora „Słowik”, który znajduje się w Jedlinie Zdroju w województwie dolnośląskim spełnia to założenie w najwyższym stopniu. Budynek, który przeszedł gruntowny remont i przebudowę wygląda estetycznie, posiada ciepłe, przestronne i jasne wnętrza, które cechuje gustowny, ale jednocześnie uniwersalny wystrój. Wspólne przestrzenie z założenia miały przypominać rodzinne miejsca, w których musi panować dobra, rodzinna i ciepła atmosfera. Domy Seniora dedykowane osobom będącym w jesieni swojego życia, muszą spełniać to podstawowe oczekiwanie, gdyż żaden luksus i nawet najbardziej wyrafinowany design, nie zastąpi tego, co w domu jest najważniejsze, a mianowicie atmosfery. Dlatego razem z architektem wnętrz zadbaliśmy o kolory, detale i wszystkie szczegóły, które pozwolą czuć się w tym miejscu, jak we własnej, prywatnej przestrzeni.

Dolnośląski „Słowik”, numerem 1 wśród prywatnych domów Seniora

Od początku zdawaliśmy sobie doskonale sprawę z tego, że pobyt osoby starszej w jednym z prywatnych domów Seniora, w tym dolnośląskiego „Słowika” musi wiązać się zapewnieniem takich warunków, które będą odpowiedzią na kondycję fizyczną każdego Podopiecznego prywatnego domu Seniora. Miejsce jest więc dostosowane z uwzględnieniem najmniejszych detali dla osób poruszających się samodzielnie, oraz dla tych, których stan wymaga wózka inwalidzkiego, lub też specjalnie przystosowanego łóżka. Wszystkie meble, akcesoria, łazienki, dostęp do światła zostały zaaranżowane w taki sposób, by były wygodne, ale i bezpieczne dla naszych Podopiecznych.

Na stronie internetowej www.rezydencja-senioralna.pl, szczegółowo informujemy w jaki sposób dostosowaliśmy architekturę i komunikację do różnych potrzeb osób przebywających w domu Seniora. Zachęcamy do odwiedzania naszej witryny i poszczególnych jej zakładek, gdzie mogą Państwo znaleźć wiele odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące warunków bytowych w prywatnym domu Seniora „Słowik”, a także kontakt do osób, które podczas rozmowy telefonicznej, bądź komunikacji internetowej, pomogą Państwu rozwiać różne wątpliwości. Jesteśmy z naszymi Podopiecznymi przez całą dobę. W ciągu dnia mamy czas również dla ich rodzin, oraz dla tych osób, które wciąż stoją przed decyzją umieszczenia członka rodziny w jednym spośród domów Seniora w województwie dolnośląskim. Zapewniamy, że jesteśmy przygotowani na opiekę nad osobami starszymi o najróżniejszych potrzebach. Wspólnie z rodzinami Seniorów, po ustaleniu szczegółów pobytu, jesteśmy w stanie spełnić najwyższe standardy i oczekiwania.

Kontakt Czekamy na Twoją wiadomość!